Kvalitné matrace pre zdravý spánok

Správna spánková hygiena je veľmi dôležitá vec, spánok je nezameniteľný fyziologický proces, ktorý vplýva na fungovanie celého organizmu. Okrem správne zvolenej miestnosti na spanie sú dôležité aj iné parametre ako napríklad kvalitný ortopedický matrac, do ktorého sa ponoríte, oddýchnete si a načerpáte novú energiu. Ponuka www.segum.sk Vám prináša veľký a široký výber matracov v Banské Bystrici s ortopedickými účinkami, cenné poradenstvo, kvalitu v primeranej cene, kolekcie od ekonomickej triedy až po maximálny luxus a splnenie všetkých hygienických štandardov vrátane protialergickej a antibakteriálnej úpravy matracov.

ortopedický matrac

Ich základné rozdelenie na sendvičové a pružinové matrace s možnosťou doplňujúcich podskupín prináša široké možnosti výberu ako sú napríklad matrace s pamäťovou penou, ktoré sú veľmi obľúbené v poslednom období medzi spotrebiteľmi, ďalej taštičkové a pružinové matrace s vysokou kvalitou a dlhou životnosťou. Poskytované poradenstvo má veľkú výhodu v tom, že si za pomoci skúsených odborníkov vyberiete skutočne ten pravý matrac, ktorý si v predajni aj odskúšate. Overíte si, či má matrac pre Vás správnu tvrdosť, pretože aj na tomto parametri záleží. Ak ste aktívny typ človeka, športujete, máte dostatok pohybu vyberte si matrac tvrdší s triedou tvrdosti H3-H4 z celkovej stupnice H1-H5, Vaša chrbtica bude potrebovať tvrdšiu podporu.

kvalitný vysoký matrac

Naopak, ak sedíte veľa za počítačom, málo sa pohybujete zvoľte si mäkší matrac s triedou tvrdosti H2-H4, mäkší vankúš poskytne Vašej chrbtici úľavu a zabezpečí relaxáciu. Možno ste netušili, ale aj Vaša poloha v spánku rozhoduje o správnom výbere matraca, ak spávate na boku určite si vyberte mäkší vankúš, ak spávate na chrbte ideálnou voľbou je tvrdší vankúš. Ponuka je zameraná nielen na správny výber matracov ale aj na doplnky, ako sú rošty a podložky pod matrac, ktorých výber je takisto dôležitý, topery a chrániče, náhradné poťahy. Ponúkané matrace aj poťahy sú vyrobené z kvalitných prírodných materiálov, sú priedušné, majú antialergickú a zároveň aj antibakteriálnu úpravu, ľahko sa udržujú.

Inšpirujte sa výberom a kvalitne si oddýchnete.

devene
https://www.bfit.sk