Chutné čisto prírodné džemy

Chutné čisto prírodné džemy

Skúsená gazdinka a rovnako aj každý gurmán vždy ocení kvalitný džem vyrobený priamo z čistých prírodných surovín bez zbytočne pridaných chemických látok.

Samotná chuť ovocia, lesných plodov alebo bobulovín vynikne najviac v pôvodnom stave, chemické látky svojou povahou zbytočne znehodnocujú obsah výživných látok, ktoré sa v nich nachádzajú.

jams-997593_640

Ponuka džemov džemy Svetchuti je neuveriteľne rozsiahla, obsahuje všetky ovocné chute, od klasických jabĺk až po netradičné figy, datle alebo úplne originálne chute ružových lupienkov. Ponúkané džemy majú vysoký obsah vitamínov vďaka rozumne použitej technológii spracovania a takisto si ponechávajú vysoký obsah antioxidantov, organických kyselín, flavonoidov, karotenoidov a mikroprvkov.

Mikrobiálna čistota aj počas ďalšieho skladovania je zabezpečená veľmi šetrnou pasterizáciou pre zachovanie pôvodného stavu nutrične dôležitých látok.

Džemy majú vo všeobecnosti široké využitie – len tak natreté na chutný chlieb s maslom alebo pečivom, ako náplň croissantov, lievancov, palaciniek, jemného pečiva, veľkolepých zákuskov alebo na potretie sušienok ku káve.

food-4188761_640

Kolekcia našej ponuky je výnimočná a predstavuje až takmer gurmánsky zážitok. Obzvlášť nezvyčajné chute ako napríklad gaštanový džem ochutený rumom a vanilkou vytvára dokonalú harmóniu vyvážených chutí. Alebo napríklad priam exotická ponuka džemu z lupeňov ruží, ktorý pochádza z Turecka a má množstvo liečebných účinkov ako napríklad použitie pri zápaloch hrdla, hrtana, na celkovú harmonizáciu a upokojenie organizmu. Je to doslova liečivý zázrak v chutnej podobe a stačí ho málo, aby ste vychutnali jeho úžasnú chuť, vôňu a textúru.

Veľkej obľube sa tešia aj figové, mandarínkové, dulové, jahodové, čučoriedkové, jablkové alebo ríbezľové džemy alebo nátierky s originálnymi kúskami ovocia, ktoré Vám aj v zime pripomenie leto.

Ponúkané produkty majú označenie podľa platnej legislatívy a presne označujú zloženie výrobku, aj vrátane percentuálneho obsahu ovocia, čo je pre spotrebiteľa dôležitý údaj. Takisto obsahujú aj informáciu o energetickom a nutričnom zložení, takže získate prehľad o tom, aký výrobok si kupujete.

Spracované ovocie vo forme ponúkaných džemov a nátierok Vám určite pochutí v akejkoľvek podobe.

devene
https://www.bfit.sk