Diéta bez hladu – ketodiéta

Diéta bez hladu – ketodiéta

Výhody ketodiéty v porovnaní s inými diétami

Cieľom všetkých redukčných diét je úprava hmotnosti, vytvarovanie postavy, ale najmä dlhodobé udržanie získaného stavu. Cesty k dosiahnutiu výsledku sú rôzne, každá redukčná diéta funguje na vlastnom princípe.

health-1805117_640

Ak ste sa pevne rozhodli a Váš cieľ je jasný a trvalý je múdre zvoliť si diétu, ktorá vychádza z vedeckých poznatkov, skúsenosti a overených výsledkov.

Ponúkaná bielkovinova dieta vychádza z princípu vedeckého poznania prirodzeného fyziologického stavu, ketózy, ktorá vzniká v organizme v situácii, keď nahradíme nezdravé tuky a cukry proteínovou stravou. Počas ketózy postupne vznikajú ketolátky ako produkt štiepenia tukov, ktoré slúžia nášmu telu ako zdroj energie. Na rozdiel od ostatných diét, kde sa odbúravajú nielen tuky, ale aj svalstvo zanecháva silueta tela pevnú, neochabnutú bez akejkoľvek straty svalovej hmoty.

Oceníte to, pretože, aj keď budete robiť aeróbne cvičenia svalovú hmotu nezískate len tak ľahko – Vaša postava a jej línie ostanú pevné a pekne vyrysované.

Hlavnou a dôležitou výhodou ketodiéty je, že sa Vás nikdy nebude trápiť jojo efekt, ktorý je sprievodným javom mnohých diét po ich skončení. Zapríčiňuje opätovné priberanie aj vďaka nesprávnemu nábehu na zdravú stravu, tukové bunky si žiadajú svoju pôvodnú energiu a zaradením sladkostí vznikne inzulín, ktorý je zodpovedný za návrat do minulosti.

breakfast-1575064_640

Spoľahlivá ponuka má 3 osvedčené fázy počas ktorých si Váš organizmus začne vytvárať správne návyky, metabolizmus sa naučí správne spaľovať tuky, cez postupné fázy sa následne začína stabilizácia už vytvorených návykov a fungovania metabolizmu a v záverečnej fáze dôjde k stabilizácii želaného stavu.

Odborný dohľad, poradenstvo a plán na mieru iba pre Vás je súčasťou ponúkanej ketodiéty a jej vedeckého princípu, aj vrátane chutných receptov, ktoré hýria farbami, chuťami a nielen Vy ale aj Vaši oči sa im potešia.

Detoxikácia organizmu je vždy súčasťou diéty a prinesie Vám nový elán, optimizmus, zdravie, sebavedomie a hlavne peknú a pevnú postavu.

devene
https://www.bfit.sk