Erotická masáž ako filozofia a umenie v jednom

Erotická masáž ako filozofia a umenie v jednom

Tantra ako staroveké liečivé umenie prináša benefity nielen po fyzickej, ale aj duševnej stránke. Je to forma telesnej masáže, ale pozdvihuje myseľ a ducha a umožní posunúť vaše sexuálne ja na vyššiu úroveň. Tantra pracuje s energiou celého tela a prináša rozkoš, naplnenie a pokoj zároveň. Výsledok je skutočne fenomenálny. V našej spoločnosti Tantradiamond si môžete vybrať zo širokej škály erotických masáží podľa vašich preferencií a očakávaní. Sprevádzať vás budú skúsené, krásne masérky s profesionálnym prístupom, ktoré dokonale ovládajú umenie tantry a pristupujú k individuálnym potrebám zákazníka.

female body

Klasická masáž Classic Tantra je pre tých, ktorí preferujú celotelovú masáž vrátane intímnych častí s vyvrcholením. Masáž lingamu sa zameriava na dôkladné masírovanie penisu a prostaty a okrem relaxačného účinku má význam aj zo zdravotného hľadiska v zmysle prevencie rakoviny prostaty a zároveň pôsobí blahodarne na psychiku. Za 45. minútovú masáž zaplatíte len 90 eur, za hodinovú masáž je určená cena 120 eur. Ak túžite po väčšom telesnom prepojení, vhodná je vzájomná body tantra, pri ktorej dochádza aj k vášmu aktívnemu zapojeniu do procesu masáže. Body Tantra zahŕňa okrem masáže lingamu aj celotelovú masáž telom masérky – dochádza k mimoriadne zmyselnému spojeniu.

tantra

Pre romantickejšie chvíle sú určené masáže Love Game Tantra a Romantic, ktoré si vás získajú intenzitou láskyplných a jemných dotykov v uvoľnenej atmosfére. Ak milujete tajomstvo, vyberte si masáž typu Secret dark. V ponuke sú aj špecifické typy tantrických masáží, ako napríklad intenzívna 4-ručná tantra masáž, ktorú si vychutnáte so spoločným kúpeľom v spoločnosti atraktívnych žien. Páry ocenia tzv. Couple tantru s olejovou masážou a technikou telo na telo, ktorá môže prehĺbiť láskyplné puto či príjemne osviežiť váš vzťah. Senzual Tantra upriamuje pozornosť na vašu prostatu a masáž je zdravotne veľmi prospešná. Špeciálna ponuka masáže pre dámy – Deluxe Tantra – prebudí ženskú energiu a vášeň – ponúkame skvelú masáž pre ženy vrátane intímnych partií, nechýba ani relaxačný kúpeľ. Viac informácií o ponuke či cenách nájdete na naši stránke. Tešíte sa na vašu návštevu.

devene
https://www.bfit.sk