Ešte ste neprešli na LED žiarovky?

Ešte ste neprešli na LED žiarovky?

Svietidlá sú naozaj veľmi dôležitou časťou bývania a nakoľko ich potrebujeme, je určite na mieste sledovať vhodné trendy a technológie, ktoré sa v tomto smere vyvíjajú a ponúkajú na trhu. Už pred časom boli vyvinuté led ziarovky, ktoré sú dnes dá sa povedať lídrom. Led technológia totiž priniesla žiarovky a svietidlá, ktoré sa vyznačujú tým, že majú veľmi veľkú úsporu energie a dlhú životnosť. Nemusíte tak neustále meniť žiarovky. Klasické žiarovky sú už veru „prežitkom“. Led žiarovky majú oproti klasickým úsporu až okolo 75 % a možno ešte o niečo viacej.

žiarovka

AK sa vám do toho nechce, skúste si zistiť, aké veľké investície by prechod na led technológie u vás vyžadoval. Možno plánujete rekonštrukciu bytu či domu a tak môžete pri svietidlách siahnuť práve po tých led. Určite sa vám investícia z dlhodobého hľadiska vráti.

Led už je dnes v mnohých prevedeniach. Môžete mať led svietidlá, kde budete používať led žiarovky. Ďalej si môžete nechať inštalovať bodové led svietidlá, rovnako na led žiarovky, ktoré ale vydržia veľmi dlhú dobu. Obľúbené a moderné sú v súčasnosti aj led pásiky, ktorý sa dá podsvietiť alebo nasvietiť mnoho prvkom a častí interiéru, napríklad lišty, rohy, police a podobne. Led pásik sa jednoducho nalepí, alebo sa nainštaluje do lišty a pripojí k zdroju. Mnohé majú aj rôzne dynamické funkcie alebo farebnosť, ktorá sa dá zapínať, prepínať a kombinovať.

svietidlo led

Určite vám tiež led technológia prirastie k srdcu, veď dnes už je dôležité, aby nové trendy boli aj ekologické a trvalo udržateľné. Preto má led určite aj naďalej zelenú. Nemusíte sa báť ani o svietivosť. Svietivosť a výkon si môžete síce vyberať, ale je výborná a kvalitná. Ak načriete po kvalitných dodávateľoch led žiaroviek, určite budete musieť byť spokojní! Tak zapnime led žiarovky a ušetrime mnoho energie sebe, domácnosti i kancelárii.

devene
https://www.bfit.sk