Gél Aloe Vera living

Gél Aloe Vera living

Aloe Vera forever living gelly je prírodný produkt, ktorý nesmie chýbať vo vašej domácnosti. Má široké spektrum využití, vďaka čomu ušetríte na nákupe veľkého množstva produktov, aby ste sa vyhli dráždeniu citlivých miest, na ktoré nemôžete nanášať čokoľvek. V tomto prípade je Aloe Vera Gelly skvelý krém, pretože sa môže aplikovať aj na intímne miesta, či ďasná. No to nie je všetko, oveľa viacej sa dozviete v ďalšej časti.

Podstatu tohto produktu tvorí aloe vera. Aloe Vera je rokmi overená rastlinka, ktorú používame už od nepamäti. Pochádza z Arabského polostrova. Našťastie sa jej podarilo dostať až k nám, vďaka čomu môžeme využívať jej benefity.

aloe vera

Táto rastlinka je bohato nabitá výživnými zložkami. Obsahuje mastné kyseliny, minerály, saponíny, vitamíny a enzýmy.

Medzi vitamíny, ktoré Aloe Vera obsahuje patrí vitamín A, ktorý pôsobí najmä na zdravie očí. Ďalej zabezpečuje zdravie kože, či zubov. Ďalej obsahuje vitamín C a E. Vitamín C je známy svojím pozitívny efektom na imunitný systém, či podporou rýchleho hojenia rán alebo predchádzaním predčasného starnutia kože. Vitamín E má antioxidačné účinky. Dokáže zmierňovať zápal, a tak isto ako aj ostatné vitamíny má množstvo ďalších benefitov.

pani

Tento 100% stabilizovaný aloe vera gél môžete aplikovať kdekoľvek na pokožku, intímne miesta, rany, ústa, či dokonca do vlasov. Vieme aké je nepríjemné mať vysušenú pokožku. Príčiny môžu byť rôzne. Môžete mať prirodzený sklon k suchej pokožke alebo máte ekzém, psoriázu, či iné kožné ochorenia. Množstvo ľudí s týmito ochoreniami používa práve aloe vera na pomoc svojej pokožke.

Blíži sa obdobie dovoleniek. Užili ste si pláž, no zabudli ste sa natrieť opaľovacím krémom a vaša pokožka pomaly ale isto naberá červený odtieň? Aj v tomto prípade môžete použiť Aloe Vera Gelly, na ukľudnenie spálenej pokožky. Pokiaľ nemáte žiadne kožné problémy, Aloe Vera Gelly je skvelý kondicionér, ktorý pomáha hydratovať suché a poškodené vlasy.

Je naozaj užitočné mať v batohu jeden krém na všetko!

devene
https://www.bfit.sk