Intimita je základom vzťahu

Intimita je základom vzťahu

Mnohé páry trápia problémy so sexom, ale nenájdu dosť odvahy ich riešiť. Téma sexu je v niektorých rodinách aj v dnešnej dobe tabu. Avšak mnohé problémy sa dajú odstrániť veľmi jednoducho. Preto sa nebojte o nich hovoriť a pri závažnejších navštíviť odborníka. Pretože všetky problémy v sexe sa dajú riešiť.
Môže sa to zdať neuveriteľné, ale väčšina problémov začína pri neschopnosti partnerov komunikovať. Niekedy je na vine únava z každodenných povinností, niekedy sa vytratí záujem jedného z partnerov o udržanie vzťahu. Práve komunikácia vám môže pomôcť k zdravému a šťastnému sexuálnemu životu. Ak budete vedieť čo ten druhý má rád a čo nie, tak ho urobíte šťastným. Musíte vedieť povedať, čo chcete a čo je vám príjemné.

láska

K závažnejšiemu problému patria poruchy erekcie. Muži sú veľmi márnomyseľní a často sa boja priznať, že ich pýcha už nefunguje tak ako pred rokmi. Pritom príčiny môžu byť jednoducho riešiteľné. Na druhej strane problémy s erekciou môžu signalizovať aj závažnejšie ochorenia. Preto nie je nič jednoduchšie ako navštíviť lekára a odhaliť čo sa za problémami skrýva. V tomto prípade nie je hanblivosť na mieste. Podporte svojho partnera a ukážte mu, že budete za ním stáť nech sa stane čokoľvek.

Stres a nedostatok času nám priam kradnú tie najkrajšie okamihy s partnerom. Kedy ste si naposledy našli na seba navzájom čas, zašli si do kina, na pohárik vína a zavŕšili deň milovaním? Sú snáď uprataný byt, vyžehlené košele alebo nákupy dôležitejšie ako váš partner? Vždy sa dá nájsť čas, život je o prioritách a preto by vaša rodina, láska a partner mali stáť nad všetkým ostatným.

romantika

V prípade, že sex vo vašom vzťahu absentuje už dlhšiu dobu, aj napriek vašim snahám o zblíženie sa s partnerom, môže ísť aj o neveru. Často si nechceme pripustiť, že by bol náš partner takého niečoho schopný, ale bohužiaľ treba veriť intuícii a overiť situáciu. Nevera často vedie k úplnému rozvratu a ukončeniu vzťahu. Ak o partnera ešte stojíte a máte ho radi, skúste odhaliť čo je príčinou nevery a snažte sa odpustiť. Pomôcť môže návšteva psychológa a hľadanie si cesty k sebe navzájom.

devene
https://www.bfit.sk