Konferencie a teambilding

Konferencie a teambilding

V posledných rokoch množstvo rôznych profesií usporiadava kongres alebo konferenciu, kde sa zúčastnení môžu dozvedieť novinky zo sveta danej profesie, vymenia si skúsenosti, alebo sa dozvedia o nových výskumoch, alebo nových objavoch zo strany svojich kolegov. Niektoré tieto kongresy a konferencie sú veľmi navštevované a vyhľadávané, a tak musia usporiadatelia hľadať priestory a ubytovanie pre množstvo hostí. Taktiež takmer každá väčšia firma usporiadava pre svojich zamestnancov nejaký seminár alebo teambulding, ktorý organizuje minimálne raz za rok, aby sa jej zamestnanci dozvedeli o nových plánoch a dosiahnutiach firmy a prispeli svojimi nápadmi na ďalšie možnosti rozvoja a napredovania firmy, alebo aby sa jednoducho spoznali.

teambilding

Firmy väčšinou spájajú tieto semináre alebo teambildingy aj s nejakými atrakciami alebo turistikou, alebo wellness službami, kde sa môžu ich zamestnanci zabaviť. Preto čoraz viac hotelov ponúka okrem klasického ubytovania, alebo rôznych balíčkov pre páry a rodiny aj ubytovania s možnosťou využívania konferenčnej sály alebo miestnosti pre semináre a teambildingy. Dokonca hotel niekedy môže ponúknuť aj služby animátorských programov, hier alebo sprievodného programu pre vašich zamestnancov. Môže to byť napríklad spoločné varenie v tímoch, alebo hľadanie pokladu, či vonkajšie športové hry a množstvo iných zaujímavých aktivít.

seminár

My sme pre vás v Travel Guide spravili zoznam hotelov, ktoré ponúkajú možnosť usporiadavania kongresov a konferencií na Slovensku https://www.travelguide.sk/svk/konferencie/ a taktiež priestoru pre seminár alebo teambilding pre firmy, môžete ich nájsť na našom webu. Väčšiu miestnosť často treba aj na organizovanie svadby alebo väčšej rodinnej oslavy, takže aj na takéto udalosti môžete využiť služby a priestory hotela. Hotel sa vám dokonca môže postarať aj o samotnú výzdobu a chutné jedlo, ktoré je v hoteli samozrejmosťou.

devene
https://www.bfit.sk