Najrýchlejšia kúpa firmy

Najrýchlejšia kúpa firmy

Pokiaľ si potrebujete kúpiť firmu, často je kúpa už zabehnutej firmy poriadne drahá a navyše je rozhodnutie ich vyjednávanie a prevzatie firmy veľmi náročným procesom. I keď zabehnutá firma má veľké výhody, nemusí byť vždy to čo presne hľadáte. Ak teda chcete začať podnikať a potrebujete firmu, môžete si kúpiť firmu ktorá je síce založená, ale nevykonáva žiadne pracovné procesy a je úplne bez záväzkov. Takéto firmy vznikajú práve za účelom predaja svojim novým majiteľom, ktorým budú nasledovne slúžiť v podnikaní. Má to veľké výhody, a to najmä vtedy, keď chcete založiť novú firmu. Kúpa už založenej spoločnosti vám totiž ušetrí obrovské množstvo času, námahy, energie, financií a ktovie čo ešte navyše. Firmy sa dajú kúpiť na webovej stránke 41business.com. Nájdete tu ponuku už založených, ready made spoločností – firiem, ktoré sú napríklad spoločnosťami z ručením obmedzením založený min Na Slovensku alebo v zahraničí.

podpisovanie zmluvy

Firmy môžu byť dokonca aj platcami dph. Všetko nájdete na predaj firmy platca dph 41business.com. Riadim aj spoločnosť si kúpite a môžete podnikať takmer okamžite. Má už všetko čo má firma mať a navyše nemá žiadne záväzky. Napriek tomu, že ide o platcu dph, firma je zväčša bez histórie, no ak by ste potrebovali, aby históriu mala, dá sa kúpiť aj taká. Mnohokrát totiž podnikateľ potrebuje napríklad úvery či iné kontrakty zrealizovať na základe určitej podnikateľskej činnosti, ktorú už vykonával.

podávanie pera na podpis

Tento spôsob začatia podnikania je veľmi rýchly, prakticky, moderný a výhodný. Ready made spoločnosť má už všetko, čo má založená spoločnosť mať. Je zapísaná riadne v obchodnom registri a registrovaná na daňovom úrade. Nový majiteľ tak môže hneď začať konať, a to takmer okamžite, navyše, nemusíte splácať už základné imanie. Pri prevode podielu si len zmeníte svoje obchodné meno, sídlo predmety činností.

devene
https://www.bfit.sk