Nechty na leto

Nechty na leto

Čomu na svojom tele sa najviac venujete v oblasti úprav a vylepšenia? Pravidelne navštevujeme kaderníčku a staráme sa o svoje vlasy. Nepovšimnuté však neostávajú ani naše nechty. Upravené, nalakované nechty jednoducho ku žene patria. Zabudnite však na klasický lak. Určite ste už aj vy neraz nadávali nad nekvalitou lakov na nechty. Najmä, stačí jedno umývanie riadu a lak už nie je ako čerstvo natretý. Preto sa čoraz viac žien rozhodlo pre gélové nechty. Gélové nechty neznamenajú hneď umelé nechty. Vy si gél môžete aplikovať aj priamo na svoje nechty. Umelé nechty či špičky si môžete dať, ak ste nespokojné so svojou dĺžkou či tvarom nechtov, ale nemusíte.

gélové nechty

Práve gél lepšie drží na vašich prirodzených nechtoch. Gélové nechty sú obľúbené najmä preto, že sa o nechty nemusíte niekoľko týždňov starať. V závislosti od toho, ako rýchlo vám nechty rastú vám gélové nechty vydržia približne štyri týždne. A stále budú ako nové. Gél zatvrdnutý v UV lampe sa nezničí ani pri manuálnej práci. Dokonalým obdobím, kedy si ženy najčastejšie dávajú robiť gélové nechty je leto. Dovolenka je čas, kedy nemáte možnosť riešiť každodenné prelakovanie a lak by sa vám kúpaním neustále poškodzoval. Gélové nechty sú ideálnou voľbou.

gélové nechty

Ako by mali letné gélové nechty vyzerať?

Hlavne až sú farebné. Leto je obdobie, ktoré si pýta farby. A kľudne aj výrazné, neónové, žiarivé. Neurobíte krok vedľa ani oranžovými či zelenými nechtami. V lete je dovolená každá farba. Aj keď medzi najobľúbenejšiu farbu na gélové nechty patrí čierna, v lete sa jej skúste vyhnúť a zvoľte si bielu. Biele nechty pri opálenom tele pôsobia neskutočne dobre. Farby môžete kombinovať a tiež si môžete vybrať aj zaujímavé vzory či potlače. Hlavne nech sú nechty farebné a výrazné. Širokú ponuku gélov na nechty nájdete na d-nails.sk. Vyberte si nový gél ešte dnes.

devene
https://www.bfit.sk