Pokojný nočný spánok je na nezaplatenie

Pokojný nočný spánok je na nezaplatenie

Na pokojný nočný spánok sa tešíme vždy, keď máme za sebou namáhavý deň, vtedy túžime iba spať a oddychovať, no to sa dá iba na kvalitnom matraci, ktorý spĺňa požiadavky na zdravotné a ortopedické prevedenie. Telo človeka je totiž zložitý organizmus a fungovať bude, len ak sú zdravé všetky jeho súčasti. Chrbtica je oporou tela, takže by sme jej mali dopriať vhodnú podporu vo forme správne tvarovaného matraca.

Príjemný pocit pod paplónom

Zdravotne vyhovujúce matrace nám ponúka spoločnosť SEGUM, ktorá oslávila už 31 rokov na trhu a predala už množstvo kvalitných produktov. Postele, matrace, rošty či iné príslušenstvo a doplnky pre kvalitný spánok majú jedného menovateľa, a tým je dobrá cena za primeranú kvalitu. Za akciové ceny dokážu predávať aj kvalitné výrobky, pretože najlepsie matrace najkvalitnejšie z nich vyrábajú v širokých sériách, čím šetria financie, a tak môžu ponúka zákazníkom kvalitu za super ceny.

Z kvality však nižšia cena nijako neuberá, práve naopak, matrace šijú z kvalitných materiálov a v antibakteriálnej úprave pri použití švajčiarskej peny Sanitized. Tvary a tvrdosť matracov sa menia spolu s trendmi, tie súčasné diktujú matrace s veľkou hrúbkou, čo si vynútili zákazníci, lebo im ponúkajú komfortnejší spánok. Každý prototyp výrobku si môžu aj pozrieť, a to v kamenných prevádzkach v Senici, Žiline a Bratislave.

Moderné trendy zasiahli aj spálne

Najkvalitnejšie matrace sa šijú v typoch Bonell pružinové matrace a taštičkové, a tiež sendvičové. Z týchto typov si môžu vybrať zákazníci svoj obľúbený alebo sa môžu poradiť s personálom v predajni, ktorý im poradí ten najvhodnejší podľa ich preferencií. Zdravý spánok si totiž každý z nás predstavuje inak, niekomu vyhovuje tvrdší a niekomu naopak mäkší matrac, niekto má rád pružinové matrace, a iný zasa dáva prednosť sendvičovým druhom. Či už sa rozhodnete pre hociktorý typ, kupujte kvalitu a dajte si poradiť od profesionálov.

devene
https://www.bfit.sk