Prežite nezabudnuteľné chvíle

Prežite nezabudnuteľné chvíle

Masáž, ktorá naplní Vaše zmysli až k úplnej spokojnosti. Tantra masáž už nie je výnimočným spojením ani u nás na Slovensku a bežne sa praktikuje v salónoch s profesionálmi, ktorí rozhodne vedia ako uspokojiť človeka týmto spôsobom. Láka Vás vyskúšať si tento druh masáže ale neviete čo od toho očakávať? Obavy tu naozaj mať nemusíte, nejedná sa o nič nezvyčajné ani zvláštne. Tantrické umenie sa vo svete praktikuje už desaťročia a mnohí si na to nedajú dopustiť. Aj práve kvôli tomuto by ste mali aj Vy vyskúšať toto jedinečné umenie na vlastnej koži. V našom salóne behom chvíľky nadobudnete pocity pokoja a kľudu a vďaka tomu sa aj rýchlejšie uvoľníte a dokážete zrelaxovať svoju myseľ.

salón

Atmosféra v našom salóne je vždy príjemná. Pre klienta je veľmi dôležité to ako na neho vplýva okolie, preto je pre nás dôležité udržiavať pokoj a čistotu v celom priestore salónu. Našim hlavným cieľom je aby sa u nás klient vždy cítil príjemne a to po celú dobu masáže. Esenciálne oleje a kadidlá sú v salóne nutnosťou a preto Vás tu vždy bude sprevádzať príjemná vôňa. Po každej návšteve našich klientov sa priestory dôkladne upratujú a čistia aby boli pripravené pre ďalších v maximálnej čistote.

masáž

Ako prebieha príprava pred masážou? Po zoznámení s Vašou Tantra lady sa presuniete do sprchy, kde je dôležitý dôkladný kúpeľ. Ide o časť, ktorá je naozaj dôležitá, teplá sprcha Vám navyše pomôže sa zrelaxovať a ide o krok, ktorý sa nedá vynechať. Počas masáže sa taktiež nemusíte báť vyjadriť svoje pocity. Či už máte nutkanie pochváliť svoju masérku alebo sa naopak ozvať ak Vám je niečo nepríjemné, nedržte to v sebe a povedzte čo máte práve na mysli. Spoznajte doposiaľ nepoznané pocity vzrušenia a uspokojenia. Zarezervujte si svoj termín cez náš web ešte dnes a spoznajte výnimočné umenie Tantry na vlastnej koži aj Vy.

devene
https://www.bfit.sk