Prínos bielkovinovej diéty pre náš organizmus

Prínos bielkovinovej diéty pre náš organizmus

Ak máte v pláne dosiahnuť vysnívanú postavu, udržať si ju, zlepšiť si zdravie, náladu a posilniť celkovú harmóniu tela aj mysle bielkovinová diéta je Vaša najlepšia voľba.

Ponúka Vám široký výber jedál z chutného jedálnička, ktorý je postavený na princípe bielkovinovej diéty, ktorá má aj podľa odborníkov vynikajúce výsledky.

V čom je teda jej hlavný prínos. Jednoducho v tom, že vylúčením nesprávnych jedál s vysokým obsahom sacharidov a tukov, ich náhradou potravinami na báze bielkovín dosiahnete v organizme stav pri ktorom sa Vaše nadbytočné tukové zásoby menia na svaly.

dance-3134828_640

Tento, inak úplne fyziologický stav, sa nazýva ketóza a znamená to, že počas jeho procesu vznikajú ketolátky, ktoré slúžia organizmu ako zásoby energie a naše telo ich využíva namiesto tukov a cukrov, aby správne fungovalo. Vaše tukové zásoby sa tak správne odbúravajú, využívajú sa ako zdroj energie a Vaša svalová hmota neochabuje, naopak posilňuje sa.

Táto diéta má aj názvy ako ketónová, proteínová – vždy má ale rovnaký princíp založený na užitočnom procese ketózy. Jej výhody sú v porovnaní s inými redukčnými diétami výnimočné hlavne v tom, že po jej skončení nenastáva jo-jo efekt, čo v praxi znamená postupné priberanie založené na tom, že vyhladnuté tukové bunky sa dožadujú potravy a jej prísunom sa opätovne začínajú v tele ukladať.

Ďalšou, aj estetickou výhodou je pevná postava po korektnom ukončení diéty. Počas bielkovinovej diéty sa odčerpávajú tuky, nie svalstvo ani bielkovina z nich a postava nezostáva ochabnutá, bez proporcií, naopak, získate pevnejšiu a vyhladenejšiu pokožku aj vďaka detoxikačnému účinku bielkovinovej diéty

diet-617756_640.

Bielkovinová diéta dokonca redukuje nielen obsah podkožného tuku ale aj tuku, ktorý je uložený na vnútorných orgánoch. Pre organizmus je samozrejme nebezpečný, orgány obalené v tuku nesprávne prijímajú živiny a nesprávne fungujú.

Ponuka je zameraná na široký výber jedálnička so špecialitami od výmyslu sveta pri ktorých ani nepocítite, že držíte diétu. Jedlá sú pestré, výživné a vyvážené.

Vyberte si, vyskúšajte a pochváľte sa pred svetom novou postavou, nekonečnou vitalitou a výrazným omladením.

devene
https://www.bfit.sk