Široké džínsy

Široké džínsy

Rifle alebo džínsy sú veľmi populárne a s našim telom dokážu urobiť zázraky, však dámy? Vyzerajú dobre v kombinácii s obyčajným bielym, čiernym alebo akýmkoľvek športovým tričkom a s teniskami, no rovnako dobrý dojem vieme urobiť aj keď si k nim oblečieme jemnú blúzku a lodičky. Dôležité je však vedieť, aký máme typ postavy a tomu aj prispôsobiť strih nohavíc.

wide-leg jeans

Ak máte chlapčenský typ postavy, teda menšie prsia, úzky pás a boky a štíhle, až chudé nohy, môžete si dovoliť úzke džínsy s vysokým pásom, ktoré vám pekne zvýraznia štíhlosť pásu, ale aj široké džínsy alebo tzv. wide-leg jeans. Sú pohodlné, lichotia postave a vďaka ich vzdušnosti sa dobre nosia. Je pravda, že široké džínsy dosiahli vrchol svojej slávy v 90. rokoch, no súčasné prehliadkové móla sú nimi opäť preplnené. Tento typ džínsov vám môže zvýrazniť krásu štíhlej postavy. Hodí sa k nim už len obtiahnuté tričko, vďaka ktorému nebude vaša postava pôsobiť robustne a váš pás pri tom krásne vynikne.

Ak však nemáte dokonalú štíhlu postavu a široké nohavice v šatníku jednoducho musíte mať, nezúfajte! Zvoľte si 7/8 dĺžku a topánky na vyššom podpätku.

široké džínsy

V prípade, že ste ten šťastný typ ženy, ktorý sa môže pýšiť väčšími prsiami, štíhlym driekom a oblými bokmi a máte postavu tvaru presýpacích hodín, nebojte sa siahnuť po úzkych džínsoch alebo zvonových, ktoré dokonalé krivky vášho tela zvýraznia, dodajú vášmu telu šmrnc a nejedno mužské oko sa vám v tichosti poďakuje.

Ak ste dáma, ktorá má štíhle ruky a nohy, no trápi vás väčšie brucho, skúste si obliecť džínsy s vysokým pásom, ktoré vám bruško jemne stiahnu a nechajú vyniknúť vaše štíhle nohy.

Na stránke bigstarjeans.sk si môžete vybrať zo širokej škály džínsov pre dámy, ale aj pre pánov, ale aj pre tých najmenších. Značka BIG STAR je na trhu už viac ako 40 rokov, preto neváhajte a vyberte si to, čo vašej postave najviac pristane.

devene
https://www.bfit.sk