Sny o športovaní

Sny o športovaní

Poznáme športy, ktorým sa venujú chlapci, ale existujú aj športy pre dievčatá. Aké sú to? Možno aj vaše dieťa túži športovať. Medzi športy pre chlapcov patrí jednoznačne futbal, hokej a karate. Mnoho malých chlapcov začína práveže s tými športami. Sú pre nich veľmi dobré, nakoľko si môžu nájsť aj nových kamarátov. Pre dievčatá sú vynikajúcim športom tanec, balet alebo iné športové aktivity. Mnoho dievčat chodí na tanec. Existuje množstvo tanečných škôl, kde svoje malé dievčatko môžete prihlásiť. Na výber má zo spoločenských tancov alebo aj z moderných tancov.

 

slávny športovec

 

Ak vaše dievčatko daný tanec bude baviť, bude sa tešiť na každú jednu hodinu tancovania. Z tanečného krúžku môže chodiť na rôzne vystúpenia, z ktorých bude mať potešenie, že sa niečo nové naučila a niečo získala. Ja som tiež chodila na tanec, keď som bola malým dievčatkom. Zaujali ma moderné tance. Chodila som na tanečný krúžok, kde som bola v kolektíve dievčat, ktoré tiež zdieľali vášeň pre tento druh tanca. Na konci každej hodiny sme museli ukázať všetkým, čo sme sa naučili. Keďže som nebola rada stredobodom pozornosti, vždy som sa hanbila ukázať, čo vo mne je. Tanec ma uchvátil natoľko, že som si skoro každý deň doma zatancovala. Učila som sa rôzne choreografie vo svojej detskej izbe. Mala som dostatok pohybu, ktorý ma tešil.

 

behanie

 

Môj brat chodil na rôzne športy, keď bol malým chlapcom. Najdlhšie ho bavil futbal. Doma sme mali všelijaké futbalové lopty, kopačky a mal aj futbalové dresy. Chodil na pravidelné tréningy. Páčilo sa mu to. No, keď prišlo rozhodnutie o výbere strednej školy, musel sa rozhodnúť, či chce pokračovať s futbalom alebo sa prihlási na inú školu. Kvôli vzdelaniu si vybral inú školu, no veľmi ho mrzelo, že nemohol pokračovať s jeho obľúbeným športom, futbalom. Doprajte aj vy svojim deťom nejaký šport, ktorý ho bude baviť.

devene
https://www.bfit.sk