Tienidlo

Tienidlo

Máte byt alebo dom otočený na slnečnú stranu a na váš balkón svieti slnko takmer celý deň? Niekedy je slnečná strana výhoda a niekedy aj nie. Je super, že vám v zime slnko zohrieva balkón a danú stranu bytu, no horšie je to v lete, kedy vám to v byte a aj na balkóne robí dodatočné teplo. Ak vám stále svieti na balkón nemôžete ho počas leta plnohodnotne využívať a to je veľká škoda. Dokonca aj kvetom, ktoré pestujete na balkóne sa nie vždy dobre darí, keď na nich celý deň svieti priame slnko. Ideálnym riešením je preto tienenie na balkón.

roleta

Tienenie môže byť rôzne zavisí od typu balkónu a od toho, akú máte predstavu estetickú aj finančnú. Ak rozmýšľate nad tienením na balkón kliknite si na www.sreenoverolety.sk a môžete si vybrať zo širokej ponuky tieniacich systémom. Spoločnosť bezhmyzu.sk vám ponúka množstvo zaujímavých riešení tienenia vášho balkóna, terasy, či dokonca altánku. Rolety, ktoré ponúka zabraňujú UV lúčom, ktoré sú škodlivé pre človeka a tak môžete na vašom balkóne či terase sedieť bezpečne počas leta celý deň. Niektoré screenové rolety sa dajú ľahko ovládať dokonca aj na diaľku pomocou diaľkového ovládača, alebo pomocou mobilnej aplikácie, niektoré zase môžete ľahko ovládať manuálne, zavisí od konštrukcie a váhy samotných roliet.

tienenie

Preto je dobré poradiť sa s výberom priamo so zamestnancami spoločnosti, ktorí sú vám k dispozícií a poradia vám vybrať tie správne rolety pre vás. Alebo si kliknite na blog, ktorý nájdete na ich stránke a dozviete sa v ňom plno potrebných a dôležitých informácii, ktoré vás budú určite zaujímať pri výbere správneho tienenia pre váš balkón či terasu. Ak sa vám zapáčili screenové rolety nechajte si zaslať cenovú ponuku. Môžete tak urobiť prostredníctvom mailu, alebo telefonicky (8:00-16:00 počas pracovného týždňa) alebo vyplňte online formulár.

devene
https://www.bfit.sk