Uzatvárateľné ZIP sáčky

Uzatvárateľné ZIP sáčky

Plastové sáčky tu vždy boli, sú a aj budú. Aj keď sa snažíme obmedziť používanie plastových sáčkov, ich využitie je veľké a vždy ich budeme potrebovať. Veľké využitie majú najmä ZIP sáčky. ZIP sáčky sú na rozdiel od jednorazových mikroténových sáčkov uzatvárateľné a môžeme ich použiť aj opakovane. Uzavretie ZIP sáčku môžete pomocou klasického, rýchlo uzatvárateľného uzáveru alebo pomocou bežca. Toto uzatváranie je rýchle a jednoduché. Výhodou takýchto uzatvárateľných sáčkov oproti jednorazovým mikroténovým je najmä možnosť uschovať aj potraviny, ktoré sú sypke a môžu sa vysypať.

papierový sáčok

ZIP sáčky dokonale chránia obsah vo vnútri a to aj v prípade sypkých materiálov či byliniek. Sáčky sú vodeodolné a vzduchotesné. Obsah chránia taktiež pred inými vonkajšími vplyvmi. Materiál je mimoriadne kvalitný a zabráni ľahkému pretrhnutiu. ZIP sáčky majú svoju využiteľnosť vo viacerých smeroch. Môžete ich použiť v domácnosti na uschovanie drobných súčiastok, taktiež vám pomôžu v kuchyni a väčšie rozmery dokážete použiť aj na zabalenie rôznych dokumentov či textílii. Rozmerov je niekoľko. Môžete si vybrať taký rozmer, aký potrebujete. Najčastejší vzhľad ZIP sáčkov je bežný priehľadný, čím hneď vidíte obsah sáčku. No v prípade, že vás tento jednoduchý vzhľad už omrzel, v ponuke nájdete tiež krásne, zaujímavé holografické ZIP sáčky. ZIP sáčok je vhodný aj na cestovanie. Či už na prepravu tovaru v kabelke alebo kufri, môžete zabaliť doňho čokoľvek, obsah vždy zostane celý a neporušený.

ZIP sáčok

Pokiaľ aj vy využívate sáčky dennodenne a stále používate jednorazové mikroténové sáčky, je načase ich vymeniť. ZIP sáčok dokážete použiť opakovane a nemusíte ich neustále vyhadzovať. Rýchly a jednoduchý systém uzatvárania vás určite poteší. Vhodný je aj pre deti. Tieto uzatvárateľné sáčky by nemali chýbať v žiadnej domácnosti.

devene
https://www.bfit.sk