Vegán, vegetarián,strava podľa ročných období

Vegán, vegetarián,strava podľa ročných období

Pozrime sa hlbšie my ľudia aký sme obézni sa len prejedáme a sedíme žiaden pohyb .Nie že sa nehýbeme ešte ani stravu nemáme vyváženú diétnu potom sa nečujme že toľko chorôb cukrovka, srdcovo cievne choroby ,rakovina normálna epidémia chorôb. Aj deti sú abnormálne pretučnené .Keď to vidím no niečo hrozné nečudo keď matky nakupujú samé nevhodné potraviny samé sladkosti, biele pečivo nič iné len prázdne kalórie, éčka nič zdravého. Deti sú našimi očami čo robia rodičia tak veľakrát deti kopírujú. Aj cez školský rok nie je o nič iný deti majú málo telesnej výchovy zaradila by som ju každý deň aspoň hodinu.

citróny na chudnutie

Pokiaľ viem na školách sú hodiny telesnej výchovy nastavené dvakrát či trikrát do týždňa po dve hodiny no myslím si že je to zle rozložené. Ja by som dala do parlamentu zákon aby bola povinná hodina zdravej výživy aké vhodné stravovanie či pre deti či dospelých. Jeden čas išla relácia v Teleráne Hýp sa ale dala by som to mimo relácie Teleráno do vysielania každý deň. Miesto toho dávajú opakujú dokola to isté naše televízne stanice sú aj detské stanice ale takéto niečo chýba deti nič nevedia čo sa týka stravy. Zakázala by som predávať fast food, rýchle občerstvenie aj sladkosti do určitého veku dieťaťa dajme tomu do 15 roku života dieťa niečo také ako zákaz predaja cigariet mladým do 18 roku života.

matcha čaj

Zakázaná by som aj reklamy v TV na fasst food a podobné nezmysli Ja aby som si udržala postavu nakoľko mám dávno po štyriciatke sladké jem minimum roky som vegetariánka a sčasti vegánka pred rokmi som mala oddelenú stravu nakoľko podľa Dr. Hay by sa nemala strava kombinovať sacharidy a bielkoviny spolu. Uvediem príklad mäso sú bielkoviny a zemiaky sacharidy tak isto chlieb náš každodenný ako sa modlí. Ja by som zakázala alebo do určitej miery obmedzila predaj bieleho pečiva aj chleba mali by sa predávať len celozrnne výrobky chlieb ,pečivo. Lebo biela múka je škodlivá zdraviu neobsahuje žiadne vitamíny len prázdne kalórie a ešte tomu to vedie k obezite. Páči sa mi štýlové stravovanie Strava podľa Bioritmov to znamená stravovanie.

devene
https://www.bfit.sk