Ako spaľovať tuky hneď ráno? Jednoducho!

Nemáte dnes čas ísť do fitka? Pridajte pár viacúčelových cvikov do vašej rannej rutiny! Nebudú to síce hodiny cvičenia a ani sa nespotíte, no stále budete žať výhody. Každá maličkosť sa predsa počíta!

Strečing v sprche: Dobrá teplá sprcha osvieži vaše zmysly v dopoludňajších hodinách. Pridajte nejaký ten strečing ako otvorenie hrudníka tlačením rúk oproti stene alebo sa postavte chrbtom k vode ,vystrite jednu nohu pred seba a natiahnite sa za ňou. Alebo niekedy je krúženie hlavou to jediné čo potrebujete.

bfit4

Výpony: Zatiaľ, čo stojíte pred zrkadlom a chystáte si vlasy, postavte sa 10 krát na špičky. Najprv na jednej nohe a potom na druhej. Zopakujte viac krát. Rozprúdite tak aj krv v dolnej časti tela.

Calf-Raises-Basic

Plié: Urobte čistenie zubov alebo balenie obeda ešte efektívnejšími. Postavte sa na široko a spravte plié. Vydržte tak, až kým nebudete cítiť ako vám horia stehná. Ak sa cítite dobrodružne, môžete z tohto postoja prejsť na špičky. Táto kombinácia prebudí srdce, pľúca a dolnú časť tela.

plie

Krúženie panvou: Zmeňte vašu bežnú chôdzu po dome a vykračujte si akoby ste krúžili panvou zo strany na stranu. Možno budete pôsobiť smiešne, no  zlepšíte tak držanie tela.

hip_rolls

A na koniec sa môžete vydať do práce plné nadšenia a dobrého pocitu, že ste predsa len niečo stihli pre seba urobiť aj keď vás čaká náročný deň ;)