Masáž je komplex pohybov a pravidelných zmien intenzity tlaku vďaka ktorým dochádza k uvoľňovaniu svalstva do tých najhlbších tkanív. Masáže majú rôzne podoby formy maséri využívajú najrôznejšie techniky. Druhov masáže je viacero. erotické masáže síce tiež spadajú pod masáže avšak nemajú s klasickými masážami rovnaké body ich príbeh nie je rovnaký tak isto ako ich hlavná podstata a cieľ. Erotické masáže sa totiž viac starajú predovšetkým o vnútro a vnútorný svet človeka pričom klasické masáže sú zamerané na vyliečenie fyzického tela. Erotické masáže sú prevádzané v salónoch ktoré sú veľmi luxusné zariadené sú opradené históriou a rozprávajú viac o umení pod ktorým vznikli.

masaz

Veľmi veľa ľudí opovrhuje týmto typom masáži pretože ani skutočnosti nepoznajú ako prebieha a aká jej skutočná náplň a podstata. Erotické masáže skúmajú hĺbku človeka a pomáhajú mu pochopiť seba samého prostredníctvom dotykov a pohybov. Taktiež sa prispôsobujú tomu čo je pre človeka pohodlné a čo nie. erotické masáže sú masáže ktoré praktizujú hry s energiami. astrológia síce nie je stravou slova zmysle veda avšak našla si priaznivcov a prívržencov po celom svete nevynímajúc masáže ktoré sú viac orientované na spirituálny svet a nehmotné dianie okolo nás. 1 zo znamení je lev. znamenie zverokruhu ktorého latinský názov je leo.

žena

Levom patrí obdobie od 23 júla až po 22 augusta. charakterové vlastnosti dokonale vystihuje zviera po ktorom je toto znamenie pomenované. Ľudia narodení v astrologickom znamení leva sú veľmi drahí temperamentný a sú známi svojou horkokrvnosťou nekompromisnosťou a tvrdohlavosťou. Astrologické znamenie leva sa radí medzi dominantné mužské znamenia ktoré majú veľmi silnú potrebu vládnuť a určovať smery a úlohy ostatným ľuďom. keď si niečo vyberú a rozhodnú sa niečo naplniť tak sú preto maximálne zapálený a sú ochotní to dotiahnuť do konca aj keby sa malo stať hocičo.